Reklama

Microsoft Edge

Microsoft Edge dla Mac

 • Darmowa
 • In Polski
 • Version: 80.0.361.109

Robi drogę dla Maca

Microsoft Edge to przeglądarka internetowa stworzona również dla systemu MacOS. Otrzymał ulepszenia w porównaniu z poprzednikiem Internet Explorer . Przeglądarka zapewnia lepszą wydajność i większe bezpieczeństwo. Dzięki temu użytkownicy są bezpieczni i wydajni podczas przeglądania online za pomocą komputerów stacjonarnych lub laptopów.

Od Microsoft Exclusive do Inclusive

Firma Microsoft wydała przeglądarkę Edge Chromium z kompilacjami Canary i Dev dla systemu Windows w kwietniu 2019 r. Podczas konferencji deweloperskiej Microsoft Build 2019 została także pobrana wersja Microsoft Edge Microsoft Edge. Użytkownicy komputerów Mac mogą w końcu spróbować obu wersji Canary i Dev opartych na Chromium z wygodą komputerów Mac.

Funkcje przyjazne dla komputerów Mac

Microsoft Edge jest zbudowany do obsługi skrótów klawiaturowych każdego komputera Mac . Użytkownicy mogą intuicyjnie korzystać z poleceń, tak jakby to było oprogramowanie dedykowane dla komputerów Mac. Przeglądarka ma unikalne rozmieszczenie przycisków, aby być spójnym z interfejsem Mac OS. Jest również kompatybilny z Touch Barem każdego komputera Mac. Pasek dotykowy zawiera suwaki sterowania multimediami , a także możliwość przełączania się między kartami za pomocą paska dotykowego . Karta przeglądarki ma zaokrąglone rogi podobne do aplikacji Mac, zachowując podstawowy interfejs użytkownika. Użytkownicy mają pewność, że są chronieni dzięki nowym kontrolom prywatności. Mogą również uzyskać dostęp do funkcji Kolekcje, aby zapisać zawartość multimediów online i udostępniać je do kontaktów.

Znane funkcje

Microsoft Edge jest znany z intuicyjnych narzędzi. Użytkownicy komputerów Mac mają pewność, że ich laptop ma lepszą żywotność baterii podczas surfowania online. Wszystkie otwarte karty można organizować, grupować, przeglądać i zapisywać. Funkcja Hub została również zaimportowana z oryginalnej wersji przeglądarki. Wyświetla działania takie jak zapisane strony internetowe, historię przeglądania i najnowsze pliki do pobrania. Dokumentami takimi jak PDF, książki online i strony internetowe można zarządzać w tej przeglądarce. Pozwala na akcje takie jak wyrażanie zdań, wyszukiwanie słów, synchronizowanie cyfrowych książek, edytowanie plików PDF i drukowanie stron internetowych. Narzędzie do nauki służy do badania prawidłowej wymowy słów. Obsługiwane są również wszelkie wysokiej jakości treści multimedialne online pochodzące z nowych technologii.

Dołączanie do Microsoft Bandwagon

Decyzja Microsoftu o dopuszczeniu Microsoft Edge na komputerach Mac jest dość zaskakująca i przyjemna. Użytkownicy komputerów Mac mogą w końcu wypróbować funkcje Microsoft Edge bez użycia emulatorów. Bycie wyłączną przeglądarką należy do przeszłości.

Zalety

 • Obsługuje skróty klawiaturowe Mac i pasek dotykowy
 • Rozmieszczenie przycisków Mac OS
 • Kontrola prywatności
 • Funkcje koncentratora i narzędzia szkoleniowego

Wady

 • Pasek adresu URL jest ukryty
 • Może biegać powoli
 • Zakładka nie jest intuicyjna
 • Aktualizacje mogą być opóźnione w wersji Windows

Reklama

Najczęściej pobierane Przeglądarki Internetowe na mac

Reklama

Microsoft Edge

Download

Microsoft Edge 80.0.361.109 dla Mac

Reklama

Opinie użytkowników o Microsoft Edge

Czy próbowałeś Microsoft Edge? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Microsoft Edge

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×